bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 czerwca 2020
  • wyświetleń: 27780

[FOTO] Tragiczny wypadek na "Wiślance". Gigantyczne utrudnienia w ruchu!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 czerwca około godziny 13:30 na pograniczu Wiślicy i Skoczowa. Na pasie w stronę Ustronia i Wisły, motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Mimo wysiłku ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego kierowcy jednośladu.

Ze wstępnych ustaleń cieszyńskich funkcjonariuszy wynika, że 47-letni mieszkaniec woj. śląskiego, kierujący motocyklem marki Suzuki Hayabusa utracił panowanie nad maszyną. Zaskoczony korkiem, który pojawił się tuż za łukiem drogi, przewrócił się na bok. Sunący po jezdni motocykl uderzył w samochód osobowy marki Renault Captur. Motocyklista w inny pojazd stojący w korku. Obrażenia były śmiertelne.

Na miejscu pracowali śledczy z KPP w Cieszynie pod nadzorem prokuratora. Droga w stronę Ustronia była zablokowana do godziny 18:00. Służby drogowe po kilkudziesięciu minutach od wypadku, wycięły barierki energochłonne i ruch odbywał się wahadłowo (korek miał ok. 5-6 kilometrów).

To nie jedyny tragiczny wypadek na tej drodze w dniu dzisiejszym. Niespełna dwie godziny później w podobnych okolicznościach zginął 44-latek. Jego pasażerka walczy o życie w szpitalu. Piszemy otym tutaj.


Tragiczny wypadek na "Wiślance" · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.