bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6489

[FOTO] Najechanie na tył motocykla na Babiogórskiej. Poszkodowany stracił przytomność

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 czerwca około godziny 14:30 na ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości pętli autobusowej, samochód osobowy najechał na tył motocykla. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kierująca Suzuki SX4 najechała na tył motocykla marki Romet ADV 125FI PRO. Kierujący motocyklem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych w związku ze zmianą sygnalizacji świetlnej. Uderzenie nie było mocne. Na pojazdach nie ma dużych uszkodzeń. Niewielkie "puknięcie" wystarczyło, by kierujący motocyklem przewrócił się i mocno uderzył głową w asfalt (miał ubrany kask przyp.red.). Doszło do chwilowej utraty przytomności kierującego, który później uskarżał się także na ból nogi.

Poszkodowany trafił do szpitala. Policjanci wstępnie zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy i sporządzili pełną dokumentację, wymaganą w tego typu przypadkach. Późnym popołudniem ze szpitala dotarły informacje, że poszkodowany 33-latek nie doznał obrażeń ciała, które wskazywałyby na wypadek drogowy. Lekarze zadecydowali jednak, że konieczna będzie obserwacja. Sprawa zakończyła się jako kolizja. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Najechanie na tył motocykla na Babiogórskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.