bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2970

[FOTO] Zderzenie Audi i BMW na Warszawskiej. Były spore utrudnienia w ruchu!

Do zdarzenia do we wtorek, 16 czerwca około godziny 12:15 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na skrzyżowaniu z ulicą Poligonową zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Ze wstępnych informacji wynika, że zawinił kierowca BMW serii 3, który wyjeżdżając z ulicy Poligonowej na ulicę Warszawską (w lewo), wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi A6. Ten pojazd poruszał się natomiast w stronę centrum Bielska-Białej. Po zderzeniu BMW zostało odrzucone na pobliską latarnię, która uległa uszkodzeniu. Sprawca zdarzenia odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny.

Zderzenie Audi i BMW na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.