bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4368

[FOTO] Kraksa w tunelach na alei Andersa. Były duże utrudnienia!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 22 czerwca około godziny 7:40 na al. Andersa w Bielsku-Białej. W tunelach pod Hulanką występowały duże utrudnienia w ruchu.

Jedna osoba została poszkodowana. To kierująca Fiatem Panda, która jednocześnie jest sprawcą tego zdarzenia. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało (obrażenia ciała poniżej 7 dni - kolizja). Przyczyną kraksy było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Jezdnia była mokra i śliska. Kobieta wpadła w poślizg i uderzyła w bariery energochłonne. Lawirujący po drodze Fiat Panda trącił Audi Q7, które zatrzymało się na ścianie tunelu.

Droga w stronę Mazańcowic była zablokowana około dwie godziny, co skutecznie sparaliżowało ruch w tej części miasta. W jednym wielkim korku stanęła Hulanka, ul. Piastowska i ul. Jana III Sobieskiego.

Kraksa w tunelach na alei Andersa
fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba


Kraksa w tunelach na alei Andersa
fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.