bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 5379

[WIDEO] W weekend zamknięcie DK-1 na wysokości Czechowic Będą objazdy!

Droga krajowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach będzie zamknięta w obu kierunkach w najbliższy weekend 26-29 czerwca.

Zamknięcie DK-1 na wysokości Czechowic-Dziedzic nastąpi w najbliższy piątek, 26 czerwca o godzinie 20.00. Zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu, która będzie polegać na całkowitym zamknięciu drogi pomiędzy ulicami Ligocką oraz Legionów oraz brakiem możliwości przejazdu w kierunku Katowic i Bielska-Białej.

Objazd dla jadących w stronę Bielska-Białej (film).

Dla pojazdów poruszających się z kierunku północnego (z Pszczyny, Tychów oraz Katowic) przewiduje się objazd w postaci skrętu z DK-1 w lewo ulicą Legionów, następnie wjazd w ulicę Mazańcowicką i kolejno wjazd w ulicę Ligocką i ponowne włączenie się na DK-1.

Objazd dla jadących w stronę Katowic (film).

Dla samochodów poruszających się z południa przewiduje się objazd w postaci skrętu w prawo w ulicę Mazańcowicką, następnie przejazd ulicami Kotulińskiego, Kopernika, Legionów, i powrót na DK-1.

Ponowne otwarcie DK-1 na powyższym odcinku planuje się na poniedziałek, 29 czerwca na godzinę 6.00. Zamknięcie "dwupasmówki" na wysokości Czechowic-Dziedzic ma związek z wyburzaniem wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej Czechowice-Dziedzice - Zabrzeg.

W weekend zamknięcie DK-1 na wysokości Czechowic Będą objazdy
fot. Spójrz z góry, GDDKiA


W weekend zamknięcie DK-1 na wysokości Czechowic Będą objazdy
fot. Spójrz z góry, GDDKiA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.