bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 509

Kancelaria Prawna Szaflarscy

Materiał partnera:

Kancelaria Szaflarscy stworzona w 2017 roku przez Adwokat Natalię Szaflarską i Adwokata Marcina Szaflarskiego jest kancelarią prawną o zróżnicowanym profilu. Zajmujemy się sprawami m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa upadłościowego oraz prawa gospodarczego. Reprezentujemy naszych Klientów również w toku postępowania administracyjnego. Nie boimy się podejmować tematów trudnych.

Niezwykle ważną dziedziną naszej działalności są sprawy z zakresu prawa odszkodowawczego (zarówno szkody majątkowe jak i niemajątkowe) oraz kredytów indeksowanych lub denominowanych do franka szwajcarskiego.

W postępowaniach karnych reprezentujemy zarówno osoby oskarżone o popełnienie przestępstwa, jak również osoby pokrzywdzone przestępstwem. W prawie rodzinnym nie ma spraw prostych - doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, oferując pomoc m.in. w reprezentowaniu naszych klientów podczas spraw rozwodowych, o alimenty, o pozbawienie władzy rodzicielskiej, przysposobienie, czy związanych z ustalaniem/zaprzeczaniem ojcostwa. Z zakresu prawa cywilnego prowadzimy sprawy związane m. in. z ochroną własności, ograniczonymi prawami rzeczowymi, wykonaniem umów, a także dziedziczeniem ustawowym i testamentowym. Przyjmujemy również sprawy, związane z windykacją należności pieniężnych. W imieniu naszych Klientów prowadzimy również negocjacje, mające na celu ugodowe zakończenia sporów.

Nasza oferta jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski.

https://kancelariaszaflarscy.pl/