bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 1839

[FOTO] Wypadek na skrzyżowaniu 3-go Maja i Wałowej. Motocyklista ze złamaniem otwartym

Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 lipca około godziny 21:40 na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Wałowej w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat Punto i motocykla marki Harley Davidson. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia doprowadziła 24-letnia kierująca samochodem osobowym, która jadąc od strony dworca kolejowego, zamierzała skręcić w lewo w ulicę Wałową. Nie zauważyła ona prawidłowo jadącego 35-letniego motocyklisty, który poruszał się w przeciwnym kierunku.

Na skutek zderzenia motocyklista doznał poważnego urazu nogi (otwarte złamanie uda) i wielu innych obrażeń ciała, które nie zagrażają jego życiu. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kierujący byli trzeźwi. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Czynności na miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek na skrzyżowaniu 3-go Maja i Wałowej · fot. nadesłane przez czytelnika / Łukasz

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.