bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 lipca 2020
  • wyświetleń: 4809

[FOTO] Zderzenie ciągnika rolniczego z ciężarówką w Pruchnej

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 lipca około godziny 16:30 na DW938 w Pruchnej (trasa Cieszyn - Pawłowice). Samochód ciężarowy zderzył się tam z ciągnikiem rolniczym. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z wielogodzinnymi utrudnieniami.

Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. 59-letni obywatel Białorusi kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą wykonywał manewr wyprzedzania. W tym samym czasie 79-letni kierowca ciągnika rolniczego postanowił skręcić w lewo. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku kierujący ciągnikiem rolniczym doznał licznych obrażeń ciała. Trafił do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili obszerną dokumentację, która posłuży w późniejszym postępowaniu. Na chwilę obecną nie sposób jednoznacznie wskazać sprawcę. Droga była zablokowana przez około pięć godzin. Na czas prowadzonych działań wytyczono objazdy.

Zderzenie ciągnika rolniczego z ciężarówką w Pruchnej · fot. Skoczów i okolice - informacje drogowe 24/7

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.