bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 lipca 2020
  • 27 lipca 2020
  • wyświetleń: 24234

[FOTO] Tragiczny wypadek na Żywiecczyźnie. Nie żyją dwie osoby!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 lipca około godziny 10:20 na ul. Beskidzkiej w Kocierzu Moszczanickim. To droga wojewódzka nr 781 łącząca Żywiec z Andrychowem. Na łuku jezdni doszło do zderzenia motocykla z dwoma samochodami osobowymi. Niestety zdarzenie to ma swój tragiczny finał.

Z bardzo wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że motocykl na prawym łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i otarł się o pojazd marki Honda. Następnie jednoślad czołowo zderzył się z Renault i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyzna i kobieta podróżujący motocyklem nie dawali żadnych oznak życia.

Na miejscu interweniowały liczne służby ratunkowe w tym m. in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). Mimo wysiłku ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych osób poszkodowanych. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon pacjentów.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy motocykl prowadził mężczyzna, czy też kobieta. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego wypadku. Śledztwo nadzoruje prokuratura.

Ofiarom udzielono sakramentu ostatniego namaszczenia.

Tragiczny wypadek na Żywiecczyźnie · fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.