bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 11 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 11108

[FOTO] Pożar ciężarówki na S-1 w Lalikach. Usuwanie wraku trwało całą noc

W poniedziałek, 10 sierpnia około godziny 16:00 na drodze S-1 w Lalikach doszło do pożaru samochodu ciężarowego z naczepą. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Na miejscu interweniowali strażacy, którym pozostało już tylko dogasić zestaw w całości objęty ogniem.

Kierowca na szczęście zdążył opuścić szoferkę i nic mu się nie stało. W czasie trwania akcji gaśniczej droga była zablokowana. W wyniku pożaru uszkodzona została nawierzchnia bitumiczna i ekrany dźwiękochłonne. W godzinach nocnych pomoc drogowa przystąpiła do usuwania wraku i sprzątania jezdni. Działania trwały kilka godzin.

Na uwagę zasługują objazdy, a właściwie ich brak. Kierowcy próbowali objechać zablokowany fragment ekspresówki lokalnymi drogami, które są słabo oznakowane. Z relacji mieszkańców wynika, że po Trójwsi Beskidzkiej przez całą noc krążyły ciężarówki i kierowcy próbowali znaleźć kogokolwiek, kto wskaże im drogę do celu.

Pożar ciężarówki na S-1 w Lalikach · fot. PPHU Baścik Pomoc Drogowa + nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.