bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 15263

[FOTO] Śmiertelny wypadek w centrum Cieszyna. Jedna osoba nie żyje, druga w szpitalu!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 sierpnia około godziny 11:15 w centrum Cieszyna. Na rondzie u zbiegu ulic Katowickiej, Stawowej, Liburnia i Kolejowej, zderzyły się dwa pojazdy: Fiat Seicento i ciężarowa Tatra. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Mimo wysiłku ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiety, która podróżowała samochodem osobowym. Mężczyzna, który podróżował wraz z ofiarą trafił do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Wstępnie wiadomo, że kierujący Fiatem z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok ciężarówki.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii. Kierowcy musieli liczyć się z bardzo dużymi utrudnieniami - można śmiało powiedzieć, że centrum Cieszyna było sparaliżowane. Utrudnienia trwały do godziny 15:00.

Śmiertelny wypadek w centrum Cieszyna · fot. nadesłane przez czytelników: Rafał i Dawid

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.