bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 15 marca 2017
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 1533

Wycinka drzew i roztrzaskany autobus.

Niecodzienna sytuacja spotkała w poniedziałek kierowcę autobusu i jego pasażerów. W trakcie jazdy autobusem na jezdnię przewróciło się drzewo. Nic dziwnego gdyby to było zrządzenie losu, jednak drzewo zostało podcięte.

Do sytuacji doszło w poniedziałek przed godziną 6 rano w Wieprzu na drodze krajowej 69. Autobus uderzył w drzewo, które ktoś przewrócił na jezdnię - taką informację otrzymał dyżurny policji, który na miejsce natychmiast wysłał patrol. Jak się okazało na głównej drodze biegnącej od żywieckiego browaru, w kierunku Węgierskiej Górki, autobus najechał na drzewo, które w wyniku podcięcia przewróciło się na jego przednią szybę. W zdarzeniu nieznacznie zraniony został kierowca, trzej pasażerowie podróżujący autobusem na szczęście nie ucierpieli. Jak ustalili policjanci pechowej w skutkach wycinki drzewa dokonał 69- letni mężczyzna, który nieprawidłowo wykonywał swoją pracę. Swoim zachowaniem spowodował bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym.

Wycinka drzew i roztrzaskany autobus
fot. Michał

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.