bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 2145

Nerwowy poranek na drogach. Słynny zakręt znów na topie!

Nie miel lekkiego życia kierowcy, którzy o poranku przemierzali bielską obwodnicę. Kilka minut przed godziną 7:00 na słynnym zakręcie zwanym przez internautów "zakrętem idiotów", doszło do zdarzenia drogowego, które skutecznie zakorkowało tą ważną dla miasta arterię.

Nikomu nic się nie stało. Przyczyną kraksy było jak zwykle niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych przez kierującego Land Roverem Freelanderem. W szczytowym momencie korek sięgał zjazdu na ulicę Krakowską. Uszkodzony pojazd został odholowany przez pomoc drogową około godziny 8:00. Spokój nie trwał długo...

Około godziny 9:40 w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia drogowego.Tym razem w barierki uderzyła kierująca Fiatem Punto. Uszkodzony pojazd także zablokował lewy pas ruchu. Na miejscu interweniowali policjanci z bielskiej drogówki. Korek był tym razem troszkę mniejszy. Utrudnienia trwały przeszło godzinę.

W tym roku doszło już do min. 70 zdarzeń drogowych na tym łuku drogi.

To nie był spokojny poranek na drogach regionu. Chwilę przed godziną 10:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na al. Andersa w Bielsku-Białej.Na pasie w stronę tuneli w okolicy stacji paliw Crab był zablokowany lewy pas ruchu. W barierki uderzył tam Seat Ibiza. Wstępnie wiadomo, że jedna osoba została niegroźnie ranna.

Nerwowy poranek na drogach · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.