bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 5421

Kolizja i ucieczka sprawcy zdarzenia. Internauci namierzyli auto

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Michałowicza z ulicą Widok w Bielsku-Białej. Kolizja jakich wiele, a jednak sprawy potoczyły się dość nietypowo.

Było to klasyczne najechanie na tył. Kierowca Volkswagena Passata najechał na tył Volkswagena New Beetle. Po zdarzeniu sprawca wysiał, obejrzał uszkodzenia, po czy wsiadł do samochodu i odjechał ulicą Widok w stronę ulicy Kamienickiej. Dzięki komunikatowi w mediach społecznościowych w ciągu kilku minut udało się namierzyć porzucony pojazd. Po kierowcy nie było już jednak śladu.

Policjanci sporządzili dokumentację zdarzenia. Jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, personalia kierowcy są znane i jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu. Problemy z prawem to jedno, a koszty to drugie. W takiej sytuacji ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania. Za szkody zapłaci Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który na mocy regresu będzie domagać się od sprawcy zwrotu wszystkich kosztów.

Kolizja i ucieczka sprawcy zdarzenia
fot. nadesłane przez czytelników


Kolizja i ucieczka sprawcy zdarzenia
fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.