bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 2481

[FOTO] Wypadek w Świętoszówce. Ranna pasażerka jednego z pojazdów

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 września około godziny 16:45 na ul. Bielskiej w Świętoszówce. Przy wjeździe na drogę ekspresową S-52 zderzyły się dwa samochody osobowe. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Do kraksy doprowadził 64-letni kierowca Toyoty Yaris, który jadąc ulicą Bielską w stronę Jasienicy, w pewnym momencie gwałtownie skręcił w lewo tak jakby chciał wjechać na drogę ekspresową. Z przeciwka jechał Ford KA. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W jego wyniku pasażerka Forda doznała obrażeń ciała.

Kobietę przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak obrażenia są na tyle poważne, że pacjentka wymaga dalszego skomplikowanego leczenia. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Wypadek w Świętoszówce · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.