bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 4724

[FOTO] Solidna kraksa z udziałem motocyklisty w centrum miasta

Do zdarzenia doszło w środę, 9 września około godziny 11:20 na skrzyżowaniu ulic Krasińskiego i Sienkiewicza w Bielsku-Białej. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Do zdarzenia doprowadziła 68-letnia kierująca Lancią Ypsilon, która wyjeżdżając z ul. Krasińskiego nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście. Jednoślad marki Suzuki poruszał się ulicą Sienkiewicza w stronę ulicy 3-go Maja.

52-letni motocyklista z podejrzeniem poważnych urazów (w tym. m.in. uraz kręgosłupa) trafił do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z bielskiej drogówki, którzy sporządzili szczegółową dokumentację wypadku drogowego. Jak się jednak okazało, poszkodowany nie doznał bardzo poważnych urazów. Sprawa zakończyła się mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Solidna kraksa z udziałem motocyklisty w centrum miasta · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.