bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 8880

[FOTO] Kierowca i pasażerowie Skody cudem uniknęli śmierci

Wczoraj około 16.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w Soli doszło do zdarzenia drogowego. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zobaczyli wbity w barierę energochłonną samochód.

Cudem było to, że w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał. Jak ustalili mundurowi, do kolizji przyczynił się 20-letni obywatel Słowacji, który nie dostosował prędkości do panujących warunków, na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w barierę. Wraz z nim samochodem podróżowało dwóch pasażerów. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat karny.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jako kierowca odpowiadamy za siebie, ale i za innych uczestników ruchu drogowego. Taka świadomość powinna towarzyszyć każdemu kto wsiada za kierownicę pojazdu.

Kierowca i pasażerowie Skody cudem uniknęli śmierci
fot. OSP Sól

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.