bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 września 2020
  • wyświetleń: 6589

[FOTO] Potrącenie pieszego na DK-1. Poszkodowany poważnie ranny!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 września około godziny 19:20 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na wysokości budowy wiaduktu kolejowego doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 60-letni kierowca Skody Felicii potrącił mężczyznę, który przekraczał jezdnię ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdu. Kierujący pojazdem był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. Nic mu się nie stało.

Pieszy doznał poważnych obrażeń ciała (m.in. otwarte złamania kończyn). W chwili odjazdu karetki pogotowia był przytomny. Nieznana jest jego tożsamość i stan trzeźwości. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Droga była zablokowana przez ponad godzinę. Wytyczono objazdy przez centrum Czechowic-Dziedzic.

Potrącenie pieszego na DK-1 · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.