bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 września 2020
  • wyświetleń: 11958

[FOTO] Kraksa na Tańskiego. Rozbity autobus, dwa auta i stek wyzwisk...

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 września około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Czesława Tańskiego i Św. Pawła w Bielsku-Białej (os. Polskich Skrzydeł). W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe i autobus komunikacji miejskiej. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Kierujący Skodą Citigo wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Św. Pawła i uderzył w bok Opla Astry jadącego ulicą Czesława Tańskiego. Siła uderzenia wytrąciła Opla Astrę z toru jazdy. Pojazd sunąc tyłem uderzył w narożnik jadącego z przeciwka autobusu MZK i otarł się o jego bok powodując znaczne uszkodzenia. Wyglądało bardzo poważnie, ale na szczęście obeszło się bez rannych.

Oberwało się kierowcy Opla Astry, który kompletnie nie zawinił. Przechodnie głośno komentowali zaistniałą sytuację obrażając kierowcę, który w ich mniemaniu był sprawcą zdarzenia (pojazd sprawcy został nie miał dużych uszkodzeń i stał kawałek dalej). Kilku kierowców, którym nie spodobała się zablokowana droga przyszło z pretensjami żądając utorowania przejazdu -posypały się wyzwiska. Uszkodzonego Opla nie dało się przepchnąć. Tylne koło było zaklinowane o elementy karoserii. Konieczny był przyjazd lawety, która tak jak inni także utknęła w korkach.

Ulicą Czesława Tańskiego jest poprowadzony objazd ul. Cieszyńskiej, która jest częściowo zamknięta podczas rozbudowy. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Kraksa na Tańskiego · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.