bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 5643

[FOTO] Komplikacje po zderzeniu z jeleniem

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 września około godziny 22:45 na ulicy Strumieńskiej w Landeku. Samochód osobowy wypadł z drogi wpadł do stawu. Ze zgłoszenia wynikało, że w pojeździe znajdują się dwie zakleszczone osoby. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Okazało się, że kierujący Hondą Civic próbował ominąć jelenia, który wbiegł na jezdnię. Gwałtowny manewr omijania nie powiódł się. Samochód wpadł w poślizg, przejechał przez pobocze i wpadł do stawu zatrzymując się w linii brzegowej. Doszło także do kontaktu ze zwierzęciem, które po potrąceniu uciekło. Kierowca i pasażer nie mogli otworzyć drzwi i opuścić pojazdu. Służby ratunkowe zawiadomiła przejeżdżająca w pobliżu kobieta.

Poszkodowani trafili pod opiekę ratowników medycznych. Obrażenia nie były poważne (otarcia naskórka, stłuczenia itp.). Uszkodzony pojazd został wyciągnięty przez pomoc drogową i odholowany. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny. Przez większość tego czasu droga była zablokowana.

Komplikacje po zderzeniu z jeleniem · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.