bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 września 2020
  • 21 września 2020
  • wyświetleń: 472

Gabinet Medycyny Estetycznej Health & Beauty by Monika Tomczuk

Materiał partnera:

Bielsko-Biała przyciąga nie tylko atrakcjami turystycznymi czy rozbudowaną ofertą kulturalno-rozrywkową. W stolicy Podbeskidzia można skorzystać również z profesjonalnych zabiegów upiększających i wyszczuplających. Utrzymane na światowym poziomie usługi oferowane są przez gabinet medycyny estetycznej
Health & Beauty by Monika Tomczuk. Na szczególną uwagę zasługują znajdujące się w ofercie: kriolipoliza Cool Tech oraz opalanie natryskowe Fake Bake.

Metoda Cool Tech
Modelowanie sylwetki przy pomocy technologii Cool Tech ma stosunkowo krótką historię. Tę innowacyjną metodę zastosowano po raz pierwszy w ubiegłej dekadzie XXI wieku, na terenie Stanów Zjednoczonych. Dzięki swojej niskiej inwazyjności oraz bardzo wysokiej skuteczności kriolipoliza przyjęła się na rynku medycyny estetycznej - w globalnym wymiarze. Również w Polsce coraz więcej gabinetów - w tym nasz - ma przyjemność oferować tę procedurę wyszczuplającą.

A na czym dokładnie polega metoda Cool Tech?
[url=monikatomczuk.pl/kriolipoliza-cooltech]Kriolipoliza[/url] to inaczej wymrażanie komórek tłuszczowych - bazuje na ich wrażliwości na oddziaływanie niskich temperatur. Fałd skóry w miejscu, w którym znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej jest zabezpieczany membraną Cool Tech i zasysany przez aplikator, a następnie schładzany do temperatury - 8 stopni Celsjusza. Proces schładzania trwa do 70 minut/ jeden obszar ciała - głowica może się dopasować do dowolnego typu sylwetki. Kriolipolizę wykonuje się w sposób miejscowy - dzięki czemu można działać precyzyjnie, wyszczuplając i modelując wybraną partię ciała. Dzięki membranie Cool Tech oraz zastosowaniu dedykowanego żelu na skórę ryzyko wystąpienia odmrożeń jest bliskie zeru.

Warto wybrać ten sposób na wyszczuplenie i modelowanie sylwetki z kilku względów. Przede wszystkim - w porównaniu z klasyczną liposukcją - metoda jest nieinwazyjna i bezbolesna. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć - nie ma konieczności odbywania rekonwalescencji. Nasz gabinet mieści się w centrum miasta - co stanowi dodatkowe ułatwienie. Zabieg kriolipolizy z ochronną membraną Cool Tech pozwala na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej aż do 30 procent - i to już przy pierwszym zabiegu. Dla obawiających się efektu jo-jo kriolipoliza to rozwiązanie idealne, ponieważ usunięta tkanka tłuszczowa nie odbudowuje się. Zazwyczaj już pierwszy zabieg daje satysfakcjonujące rezultaty.

Procedura jest całkowicie bezpieczna, a istniejące do niej przeciwwskazania obejmują szczególne przypadki, takie jak: choroba nowotworowa, żylaki, ciąża oraz karmienie piersią, pojawienie się chorób skóry lub stanów zapalnych, choroby żył. Kriolipolizy nie wykonuje się także na skórze w miejscu, w którym znajduje się tatuaż. Przygotowanie do zabiegu nie jest ani problematyczne ani skomplikowane.

Ostateczny rezultat po zabiegu kriolipolizy jest widoczny po około 3 miesiącach. Efekty już po pierwszej sesji są spektakularne – jednak jeżeli istnieje potrzeba – można zabieg powtórzyć po 6 tygodniach (i maksymalnie od 2 – 3 razy na konkretnej części ciała). W większości przypadków nie jest to konieczne, choć oczywiście stopień wyszczuplenia i wyrzeźbienia sylwetki zależy od wyjściowej ilości tkanki tłuszczowej.

Fake Bake - jesienna opalenizna jak z Saint Tropez

Pięknie wyrzeźbione ciało - niezależnie od tego, jaką metodą zostało uzyskane można dodatkowo podkreślić opalenizną. Subtelnie przyciemniony odcień skóry pozwala również uzyskać efekt wyszczuplenia pewnych partii, jak również zamaskować niedoskonałości. Ekspozycja na promieniowanie UV - na plaży, basenie czy w solarium dla wielu osób jest jednak zbyt ryzykownym rozwiązaniem. Poza tym - zbliżająca się coraz szybszymi krokami jesień sprawia, że nosimy więcej warstw odzieży. Nie musi to jednak oznaczać rezygnacji z karmelowego zabarwienia skóry. Dzięki opalaniu natryskowemu Fake Bake można cieszyć się promiennym i zdrowym wyglądem przez cały rok.

Fake Bake to forma opalania, która przypadnie do gustu każdemu, kto oczekuje szybkiego efektu - bez narażania się na zdrowotne konsekwencje ekspozycji na promienie słoneczne. Profesjonalnie dobrane kosmetyki są całkowicie bezpieczne, nie prowadzą do wysuszenia skóry i są hipoalergiczne. Efekt zabiegu jest w pełni widoczny już po 15 minutach i utrzymuje się do 12 dni - stopniowo blednąc. Co istotne, zanikanie opalenizny odbywa się równomiernie na całym ciele. Fake Bake jest metodą, którą można dopasować do indywidualnych oczekiwań. W zależności od karnacji, pożądanego efektu oraz kondycji skóry dobierany jest odpowiedni preparat - w gabinecie Health & Beauty korzystamy z kosmetyków marki Mine Tan, które dostępne są w szerokim zakresie odcieni i wyróżniają się wysokiej jakości formułą.

Dlaczego początek jesieni to idealna pora na zabiegi w gabinecie Health & Beauty?

Koniec lata to świetny moment, by zadbać o swoją kondycję, jak również o urodę. Wszelkie pielęgnacyjne zabiegi korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Jesienna chandra, stres związany z powrotem do codziennych obowiązków, jak również zbliżające się chłody - wszystko to może mieć mniejsze znaczenie - jeśli wejdziemy w nowy okres roku w nowej, promiennej skórze.

Gabinet Medycyny Estetycznej Health & Beauty by Monika Tomczuk