bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 września 2020
  • 30 września 2020
  • wyświetleń: 5177

[FOTO] Poranny wypadek w Wilkowicach na ul. Wyzwolenia

Do zdarzenia doszło we wtorek, 29 września około godziny 6:30 w Wilkowicach przy ul. Wyzwolenia na wysokości posesji nr 72. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-latka kierująca Citroenem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z Fordem kierowanym przez 53-letnią kobietę. Obie panie trafiły do szpitala. Kierująca Fordem doznała na tyle poważnych obrażeń, że policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy. Została sporządzona odpowiednia dokumentacja, która będzie konieczna w późniejszym postępowaniu.

W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych ruch na ul. Wyzwolenia między Żywiecką a obwodnicą był wstrzymany, co spowodowało spore korki. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Poranny wypadek w Wilkowicach na ul · fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.