bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 7 listopada 2020
  • wyświetleń: 5265

[FOTO] Spore zamieszanie na S-52. Sprawca uciekł, cztery rozbite auta

W sobotę, 7 listopada około godziny 18:00 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do dwóch groźnych kolizji. Sprawca całego zamieszania uciekł z miejsca zdarzenia.

Sytuacja wyglądała tak, że wolno jadący pojazd nieustalonej marki poruszał się środkowym pasem ruchu i nagle zmienił pas na lewy. Znacznie szybciej lewym pasem poruszały się samochody marki BMW 5 i Audi A6. Kierowcy tych aut próbowali ominąć pojazd, który wymusił im pierwszeństwo i uderzyli w bariery energochłonne. Na szczęście nic im się nie stało. Pojazd, który wymusił pierwszeństwo odjechał.

Na jezdni utworzył się korek i po kilku minutach doszło do kolejnej kraksy. Tym razem sprawa była prosta, bo to Hyundai ix35 najechał na tył Mitsubishi Lancera. Tutaj także szczęśliwie obeszło się bez rannych.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy podróżujący S-52 od strony Cieszyna musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło dwie godziny. W wyniku pierwszej kolizji niegroźnie uszkodzone zostały jeszcze dwa pojazdy (zarysowania powłoki lakierniczej przez odłamki)

Kierowca Hyundaia został ukarany mandatem karnym. Trwają poszukiwania sprawcy do pierwszej kolizji. Świadkowie, którzy mogą pomóc w ustaleniu marki i numerów rejestracyjnych pojazdu, który zajechał drogą BMW i Audi, proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numer alarmowy 112.

Spore zamieszanie na S-52 · fot. Spójrz z góry + nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.