bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 10 listopada 2020
  • wyświetleń: 1179

[KOMUNIKAT] #Policja: poszukujemy świadków oszustwa metodą na policjanta

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków oszustwa metodą na policjanta. Do zdarzenia doszło dzisiaj pomiędzy godziną 15.40, a 16.20 w Bielsku-Białej na Skwerze Esperanto przy ul. Zamenhofa. Prosimy osoby, które przebywały w tym czasie w parku, przechodziły tamtędy lub przejeżdżały pojazdami z wideorejestratorami o kontakt.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (10 listopada 2020 roku) w godzinach pomiędzy 15.40 a 16.20. 80-letnia bielszczanka padła ofiarą oszustów działających metodą na policjanta. Za namową oszusta zostawiła białą reklamówkę ze znaczną ilością gotówki w żółtym koszu na psie odchody, z czerwonym deklem, zamocowanym na słupku, przy schodach zejściowych z ulicy 3 Maja na Skwer Esperanto przy ul. Zamenhofa i odeszła.Prawdopodobnie cały czas była obserwowana przez oszustów, którzy mieli z nią kontakt telefoniczny. Kiedy się zorientowała, że mogła zostać oszukana i wróciła po pieniądze, torby z gotówką już nie było. Pokrzywdzona zapamiętała, że w tym czasie kiedy tam przebywała w parku byli dwaj mężczyźni w spodniach dżinsowych i bluzach z kapturem, którzy wyprowadzali psa. Poszukujemy tych mężczyzn, mogli oni bowiem widzieć sprawcę. Poszukujemy osoby, które w tym czasie tamtędy przechodziły i mogły widzieć zdarzenie lub kierowców, którzy jechali ulicą Zamenhofa w kierunku C.H. Sfera, a mają pojazdy wyposażone w wideorejestratory, lub jadących w przeciwnym kierunku ulicą Wałową.Wszelkie informacje prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, e-mail. kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 85 703 00 lub 47 85 712 55.

[KOMUNIKAT] #Policja: poszukujemy świadków oszustwa metodą na policjanta
fot. archiwum

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.