bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 16 listopada 2020
  • wyświetleń: 3690

[FOTO] Wypadek motocyklisty w Kocierzu Moszczanickim

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 15 listopada około godziny 16:00 na ul. Beskidzkiej w Kocierzu Moszczanickim. 38-letni motocyklista z nieznanych na tę chwilę przyczyn utracił panowanie nad swoim jednośladem, zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do rowu, gdzie poszkodowany uderzył w znak drogowy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Jako pierwsi pomocy rannemu udzielili koledzy, a następnie policjanci z żywieckiej drogówki, którzy w chwili zgłoszenia byli pobliskich Gilowicach i kończyli obsługę kolizji drogowej. Po chwili do funkcjonariuszy dołączyli ratownicy medyczni i strażacy. Ranny 38-latek pochodzący z okolic Krakowa, z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności. Wiadomo, że motocyklista był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło dwie godziny.

Wypadek motocyklisty w Kocierzu Moszczanickim
fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.