bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 19 listopada 2020
  • wyświetleń: 15745

[FOTO] 19-latek uderzył w drzewo. Był pod wpływem środków odurzających

Do zdarzenia doszło w środę, 18 listopada około godziny 8:00 na ul. Komorowickiej w Mazańcowicach (przy granicy z Bielskiem-Białą). Samochód osobowy marki Daewoo Tico uderzył w drzewo. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Strażacy uwolnili poszkodowanego z mocno uszkodzonego pojazdu. 19-latek miał m.in. obrażenia głowy i ogólne potłuczenia ciała. Był przytomny. Policjanci przeprowadzili kontrolę trzeźwości, która dała wynik negatywny. Policjanci przeprowadzili dodatkowe badanie na obecność narkotyków, które dało wynik pozytywny. Młody kierowca był pod wpływem substancji odurzających.

"Dziękuje wszystkim hejterom i osobą spekulującym zdarzenia. Nie, nic mi nie jest. Prędkość z jaką jechałem na 1 zakręcie to 53-54 km/h wypadając z zakrętu miałem dokładnie 40. Niemożliwe? To auto waży zaledwie tone, jest na prawde bardzo małym autem z małymi kółeczkami. Nie mam pojęcia jak to się stało. Nagle straciłem kontrole, nad autem i zacząłem jechać w strone rowu... nie rzyczę nikomu takiej sytuacji, teraz leże w szpitalu i wracam do siebie, może jeszcze dzisiaj wyjde" taki komentarz sprawcy kolizji pojawił się pod zdarzeniem w portalu Bielskie Drogi (pisownia oryginalna).

Sprawa trafiła do sądu, który wymierzy kierującemu karę za jazdę pod wpływem środków odurzających. Grożą mu surowe konsekwencje finansowe i nawet trzy lata więzienia. Utrudnienia w ruchu trwały około dwie godziny. Rozbity pojazd został odholowany przez pomoc drogową.

19-latek uderzył w drzewo
fot. Bielskie Drogi


19-latek uderzył w drzewo
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.