bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 4751

[FOTO] Czołówka na Krakowskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala!

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, późnym popołudniem na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Tuż przed granicą z Kozami czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się bardzo dużymi utrudnieniami.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doprowadziła 41-letnia kierująca Volkswagenem Golfem, która nagle z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Mazdą 626 kierowaną przez 47-letniego mężczyznę. Siła uderzenia była duża. Ze zgłoszenia, które wpłynęło do straży wynikało, że trzy osoby są ranne, a jedna z nich ma być nieprzytomna.

Do szpitala przewieziono dwie osoby. Po badaniach okazało się, że 51-letni pasażer Mazdy doznał obrażeń ciała, które kwalifikują zdarzenie jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację, która posłuży w późniejszym postępowaniu na drodze sądowej. Utrudnienia trwały blisko trzy godziny, z czego przez znaczną część czasu droga była zupełnie nieprzejezdna. Nie wytyczono oficjalnych objazdów. Kierowcy radzili sobie "na własną rękę" objeżdżając zamknięty fragment drogiulicami Polną i Admiralską.

Czołówka na Krakowskiej · fot. Frog

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.