bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 grudnia 2020
  • 5 grudnia 2020
  • wyświetleń: 13071

[FOTO] Wypadek w Jasienicy na Międzyrzeckiej. Trzy osoby poszkodowane!

Do zdarzenia doszło w piątek, 4 grudnia około godziny 22:30 na ul. Międzyrzeckiej w Jasienicy (tuż przy granicy z Międzyrzeczem Górnym). Zderzyły się tam trzy pojazdy. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

Jak się okazało, zderzenie trzech samochodów dwa osobne zdarzenia. W pierwszej kolejności Seat Ibiza kierowany przez 19-letniego mężczyznę, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do czołowego zderzenia z Volkswagenem Touranem. Po chwili w Seata uderzyła kierująca Renault Clio.

Trzem osobom udzielono pomocy medycznej. Kobieta w ciąży, która podróżowała Volkswagenem została przewieziona do szpitala na badania. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku. Do pomiarów użyto tachimetru. Jak się później okazało, obrażenia ciężarnej kobiety nie były poważne. Zdarzenie można było zakwalifikować jako kolizję drogową.

Droga była zablokowana do 1 w nocy. Policjanci nałożyli trzy mandaty karne. Jeden na kierującą Renault Clio i dwa na kierującego Seatem Ibizą. Jak się okazało, 19-latek nie miał prawa jazdy. Teraz poza grzywną będzie miał do uregulowania rachunek za naprawę Volkswagena Tourana.

Wypadek w Jasienicy na Międzyrzeckiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.