bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 grudnia 2020
  • wyświetleń: 25938

[FOTO] Zderzenie radiowozu i dostawczaka na Warszawskiej

We wtorek, 8 grudnia około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej oraz Czechowickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów - policyjnego radiowozu oraz małego pojazdu dostawczego.Poszkodowany został zatrzymany mężczyzna, który był transportowany radiowozem. Został przewieziony do szpitala.

Reklama

Na chwilę obecną nie są znane dokładne i oficjalne szczegóły zdarzenia. Z naszych ustaleń wynika, że radiowóz z terenu pow. pszczyńskiego poruszał się ulicą Warszawską w stronę centrum. Policjanci jechali używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Wieźli osobę zatrzymaną. Na skrzyżowaniu z ulicą Czechowicką zderzyli się z pojazdem marki Volkswagen Caddy, który wyjeżdżał w lewo w stronę Katowic.

Na ten moment nie wiadomo, który z pojazdów wjechał na czerwonym świetle. Na miejscu zdarzenia rozmawialiśmy z dwoma naocznymi świadkami. Jeden z nich twierdzi, że winni są policjanci, drugi natomiast obwinia kierowcę Volkswagena. Policjanci ustalają dokładne okoliczności. Ze względów proceduralnych w czynnościach bierze udział prokurator.

Ruch w obrębie skrzyżowania był utrudniony, ale droga cały czas byłą przejezdna. Utrudnienia w ruchu trwały mniej więcej do godziny 17.00.

Zderzenie radiowozu i dostawczaka na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.