bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 grudnia 2020
  • wyświetleń: 7584

[FOTO] Trudny przypadek na os. Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej

"Taką oto perełkę znaleźliśmy rano na drzwiach klatki schodowej (os. Polskich Skrzydeł, Skrzydlewskiego 17). Nie wiemy czy się bać czy śmiać? Sytuacja chyba nie jest do końca taka śmieszna bo takie listy nie pierwszy raz już ktoś nam podsyła. Miejsce dla inwalidy owszem jest przed naszą klatką ale pakują na nim auta z innych bloków, zazwyczaj za przednią szybą jest karta inwalidy. Co będzie jak agresywny inwalida zacznie nam niszczyć samochody?" - pyta retorycznie w wiadomości nadesłanej do redakcji Klaudia, mieszkanka osiedla Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej.

Nie jest to pierwszy tego typu przypadek, gdy ktoś odgraża się mieszkańcom różnych osiedli, próbując wyładować swoją frustrację. Znalezienie miejsca parkingowego niejednokrotnie graniczy z cudem. Niejednokrotnie samochód trzeba zaparkować kilka bloków dalej. To jednak nie powód żeby niszczyć czyjś samochód.

Trudny przypadek na os
fot. nadesłane przez czytelniczkę / Klaudia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.