bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 9096

[FOTO] Groźny wypadek w Pogórzu. Kierowca Dacii w ciężkim stanie!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 grudnia około godziny 14:30 na zjeździe z S-52 w okolicy restauracji Mr Hamburger (kierunek na Cieszyn). Samochód osobowy marki Dacia zjechał z drogi i z ogromną siłą uderzył w stalową podporę bramownicy ze znakami

informacyjnymi.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Gdy na miejsce dotarli strażacy, zastali kierowcę zakleszczonego we wraku, któremu świadkowie udzielali już pierwszej pomocy. Niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych. Poszkodowany, 47-letni mieszkaniec pow. cieszyńskiego trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki. Lekarze walczą o jego życie.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki (teren podległy KPP Cieszyn) wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego pojazd opuścił drogę na stosunkowo łatwym odcinku jezdni. Utrudnienia w ruchu trwały ponad trzy godziny.

Groźny wypadek w Pogórzu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.