bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3008

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów na Wyzwolenia. Jedno z aut w rowie

Do zdarzenia doszło kwadrans przed godziną 14.00 na ulicy Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Tuż przy granicy miasta z Pisarzowicami dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Reklama

Wstępnie wiadomo, że kierująca Seatem Ibiza najechała na tył jadącego w tym samym kierunku Mercedesa Sprintera, a następnie wpadła do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Do służb ratunkowych wpłynęło bardzo groźnie brzmiące zgłoszenie. Zadysponowano zastępy z JRG-1 i lokalną jednostkę OSP. Na miejsce udała się także załoga pogotowia ratunkowego i patrol drogówki.

Kierująca nie odniosła żadnych groźnych obrażeń. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Przez ponad godzinę ruch na ul. Wyzwolenia odbywał się wahadłowo. Seat dalej znajduje się w rowie. Na czas usuwania pojazdu droga przez chwilę może być zablokowana.

Zderzenie dwóch pojazdów na Wyzwolenia · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.