bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 lutego 2021
  • wyświetleń: 7832

[FOTO] Pijany 28-latek objęty dozorem wjechał w auto policjanta

Do kuriozalnej wręcz sytuacji doszło wczoraj wieczorem na ulicy Żywieckiej w bielskich Mikuszowicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Sprawa nie okazała się jednak zbyt prosta, a rozwój sytuacji doprowadził do aresztowania sprawcy kolizji.

Reklama

28-latek najechał swoim Renault Twingo na Forda Focusa. Poszkodowany kierowca, podobnie jak jego pasażer to funkcjonariusze jednej ze śląskich komend policji. Panowie byli po służbie i poruszali się prywatnym samochodem. Natychmiast zorientowali się, że sprawca kolizji jest pod wpływem alkoholu. Powiadomiono dyżurnego KMP w Bielsku-Białej, który natychmiast zadysponował na miejsce patrol drogówki. Początkowe podejrzenia potwierdziły się. Kierowca Renault Twingo był pod wpływem alkoholu. Wydmuchał półtora promila, ale to nie koniec jego problemów.

Mężczyzna zachowywał się w sposób wulgarny (m.in. potargał pokwitowanie zatrzymanego dowodu rejestracyjnego i rozrzucił strzępy na jezdnię). W trakcie czynności okazało się także, że 28-latek jest objęty elektronicznym dozorem (opaska elektroniczna powyżej kostki). Ze względu na podejrzenie, że pijany kierowca może próbować się ukrywać, został on zatrzymany i osadzony w areszcie. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Pijany 28-latek objęty dozorem wjechał w auto policjanta
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.