bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 lutego 2021
  • wyświetleń: 3857

[FOTO] Dachowanie w Jaworzu. Uwaga! Na drogach jest ślisko!

W niedzielę, 7 lutego około około godziny 11.20 na ulicy Bielskiej w Jaworzu doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Dojazd jednak się opóźnił. Najpierw służby otrzymały błędną lokalizację, później trzeba było się zmagać z bardzo śliską drogą.

Reklama

Pierwsze zgłoszenie o wypadku tyczyło się ulicy Cieszyńskiej 205A w Bielsku-Białej. Nazwa ulicy i numer posesji się zgadzały. Dopiero gdy w Bielsku-Białej nic nie znaleziono, udało się ustalić, że to Jaworze. 76-letni kierowca Opla utracił panowanie nad swoim samochodem i uderzył w drzewo. Pojazd był obrócony dachem w stronę przeszkody. Kierowca nie potrafił samodzielnie wydostać się na zewnątrz.

Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych i wydostali poszkodowanego. Mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami i stosunkowo dobrym jak na te okoliczności humorze, został przekazany ratownikom medycznych. Trafił do szpitala, gdzie szczegółowe badania potwierdziły, że nie stało się mu nic poważnego.

76-latek był trzeźwy. Został ukaranym mandatem karnym. Od sobotniego wieczora w zdecydowanej większości lokalizacji drogi są utrzymane na biało. Miejscami jest dość ślisko. W niedzielę po godzinie 15.00 miejscowo występują marznące opady mżawki. Trzeba zachować ostrożność wybierając się w trasę!

Dachowanie w Jaworzu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.