bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 lutego 2021
  • wyświetleń: 8341

[FOTO] Wpadł do rowu i szukał pomocy. Przyjechała drogówka...

W sobotę wieczorem przy ul. Młodzieżowej w Bielsku-Białej kierowca osobowego Opla wpadł do przydrożnego rowu. Nie ma się co dziwić, skoro pojazd był wyposażony w letnie opony, a na drodze zalegało sporo śniegu.

22-letni kierowca, mieszkaniec miejscowości Stare Bielice (pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie) przebywający w Bielsku-Białej na delegacji, postanowił poszukać pomocy w pobliskich domostwach. Nikt nie chciał mu pomóc. Jeden z mieszkańców wezwał jednak policję, bo zachowanie kierowcy wydawało się mu dziwne. Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości młodego mężczyzny. Wynik badania to trzy promile!

Jak się okazało pan kierowca mieszkał w pobliskim hotelu. Skończyły się mu papierosy i postanowił poszukać sklepu. Zapomniał, że wcześniej "wypił kilka piw". Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Została sporządzona dokumentacja do sądu, który zadecyduje o wymiarze kary.

Samochód, którym poruszał się ów kierowca to jego prywatny pojazd, wykorzystywany w celach służbowych. Został on odholowany i zabezpieczony na parkingu w Bielsku-Białej.

Wpadł do rowu i szukał pomocy
fot. Bielskie Drogi


Wpadł do rowu i szukał pomocy
fot. Bielskie Drogi


Wpadł do rowu i szukał pomocy
fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.