bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 lutego 2021
  • wyświetleń: 7906

[FOTO] Pijany kierowca ciężarówki i wieczorna demolka w centrum

W czwartek, 18 lutego około godziny 20.00 do dyżurnego bielskiej komendy wpłynęło pierwsze zgłoszenie o dziwnym zachowaniu kierowcy samochodu ciężarowego, który blokował przejazd pod kładką przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na miejsce wysłano patrol policji.

Reklama

W ciągu kolejnych minut napłynęły kolejne zgłoszenia m.in. takie, że pojazd oddalił się w stronę Szczyrku. Po chwili policjanci zauważyli niebieską Scanię z naczepą, która parkuje na przystanku autobusowym. Kierowcę wylegitymowano i sprawdzono stan trzeźwości. 37-letni mieszkaniec Pułtuska wydmuchał 2 promile. Został zatrzymany, a ciężarówka odholowana na parking policyjny.

Jak się okazało pijany szofer narobił sporo strat. Wjechał na teren stacji paliw BP przy ul. Warszawskiej i nie zamierzał szukać wyjazdu, który znajduje się na tyłach stacji. Wyjechał taranując barierki oddzielające chodnik od jezdni, uszkadzając m.in. zaparkowany mikrobus marki Mercedes, wiatę przystanku i elektryczną tablicę informacyjną z rozkładem jazdy.

Pijany kierowca ciężarówki i wieczorna demolka w centrum · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.