bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 lutego 2021
  • wyświetleń: 17932

[FOTO] Pisarzowice: totalna demolka w wykonaniu kierującej BMW

W piątek, 26 lutego około godziny 5.30 w Pisarzowicach na ul. Szkolnej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście obeszło się bez zabitych i poważnie rannych, choć tak naprawdę wiele do nieszczęścia nie było trzeba.

Do zdarzenia doprowadziła 34-letnia kobieta kierująca samochodem marki BMW, która poruszała się ulicą Szkolną w stronę Wilamowic. Utraciła ona panowanie nad samochodem, który uderzył w drzewa i ogrodzenie posesji. Siłą pędu BMW przebiło przeszkody i uderzyło w kolejne ogrodzenie. Z samochodu odpadły liczne elementy, które były porozrzucane na odcinku ponad 100 metrów.

Uszkodzenia dwóch ogrodzeń i drzew to nie wszystko. Z przeciwka jechał kierowca Opla Tigra, który cudem uniknął śmierci w czołowym zderzeniu odbijając gwałtownie na pobocze. Jego pojazd także uderzył w ogrodzenie posesji, lecz po przeciwnej stronie jezdni. Nie stało się mu nic poważnego. Podobnie jak kierującej i dwóm pasażerom BMW.

Droga przez blisko dwie godziny była zablokowana. Oba samochody wycofano z ruchu. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Pisarzowice: totalna demolka w wykonaniu kierującej BMW · fot. nadesłane przez czytelnika / Patryk

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.