bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 marca 2021
  • wyświetleń: 9032

[FOTO] Policyjny pościg za skradzionym samochodem. Chevrolet Evanda odzyskany!

Kilka długich minut trwał pościg za złodziejem, który poruszał się skradzionym wczoraj na terenie Buczkowic samochodem osobowym marki Chevrolet Evanda. Prośbę właścicielki o nagłośnienie sprawy publikowaliśmy dziś rano na naszej stronie internetowej i kanałach komunikacji (FB, TT i aplikacja).

Policjanci we wtorek, 2 marca około godziny 11:40 zauważyli poszukiwany samochód podczas patrolu na terenie Wilkowic. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania, ale ten miał zgoła inne plany. Wcisnął gaz i zaczął uciekać wąskimi ulicami Wilkowic. Pościg zakończył się na ulicy Słonecznej, gdzie uciekinier wykorzystując okazję porzucił pojazd i oddalił się pieszo w nieznanym kierunku. Ruszyła piesza obława. Do akcji został wykorzystany także pies tropiący. Do godziny 14.30 nie udało się zatrzymać złodzieja. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Pojazd jest poddawany oględzinom, by zabezpieczyć wszystkie niezbędne ślady (np. linie papilarne). Po zakończonych czynnościach zostanie zwrócony właścicielom, którzy teraz zapewne będą lepiej zabezpieczać go przed ewentualną kradzieżą. Jak udało się nam ustalić, do kradzieży doszło w momencie, gdy właściciel wszedł do sklepu. Samochód z pracującym silnikiem został z kluczykami w stacyjce na parkingu przed sklepem. "Okazja czyni złodzieja" - czasem coś w tym jest!

Policyjny pościg za skradzionym samochodem
fot. Bielskie Drogi


Policyjny pościg za skradzionym samochodem
fot. Bielskie Drogi


Policyjny pościg za skradzionym samochodem
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.