bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 marca 2021
  • wyświetleń: 9789

[FOTO] Pościg za motocyklistą. Uszkodzony radiowóz i ranny uciekinier!

W poniedziałek, 8 marca około godziny 20.00 na granicy Mnicha i Chybia, policjanci próbowali zatrzymać do rutynowej kontroli motocyklistę. Ten na widok sygnałów świetlnych i dźwiękowych odkręcił manetkę i rozpoczął ucieczkę. Pościg nie trwał długo.

Uciekinier skręcił w ślepą ul. Słowackiego w Mnichu. Prawdopodobnie nie znał dobrze topografii okolic. Podczas gwałtownego manewru hamowania doprowadził do zderzenia z radiowozem. Motocykl marki Honda koziołkował w przydrożnym rowie. 29-letni mieszkaniec pow. cieszyńskiego został zatrzymany.

Pierwszej pomocy rannemu udzielali druhowie OSP Mnich. Motocyklista trafił do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Wykluczyły one poważne urazy. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

W stosunku do motocyklisty toczą się dalsze czynności. Prawdopodobną przyczyną ucieczki był fakt, że 29-latek miał cofnięte przez sąd uprawnienia do kierowania pojazdami.

Pościg za motocyklistą · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.