bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 marca 2021
  • 10 marca 2021
  • wyświetleń: 744

Nowoczesna stomatologia w Bielsku-Białej

Materiał partnera:

Współcześnie wizyta u lekarza specjalisty bądź też u stomatologa przywodzi na myśl głównie długie oczekiwanie i nie zawsze spełniające oczekiwania rezultaty…Nie musi tak być – wystarczy skierować kroki do miejsca, w którym każdy pacjent może liczyć na opiekę na najwyższym poziomie – do Centrum Medycznego Danea.

Nie tylko narzędzia, ale przede wszystkim – podejście do pacjenta

W zlokalizowanym w Bielsku – Białej w dzielnicy Wapienica realizowane są w ramach prywatnej opieki medycznej świadczenia z niezwykle różnorodnego zakresu. Zaangażowanie profesjonalistów jest zauważalne na każdym etapie leczenia. Na szczególną uwagę zasługuje oferta z dziedziny stomatologii i chirurgii stomatologicznej, protetyki a przede wszystkim - implantologii. Centrum w ciągu ostatnich lat dynamicznie się rozwija – a co za tym idzie – inwestuje również w najnowsze technologie, którepowstały z myślą o maksymalnym komforcie pacjentów. Implantologia – jako dziedzina stopniowo zdobywająca w naszym kraju coraz większe zaufanie – daje doskonałe pole do wprowadzania takich właśnie nowinek.

Nowoczesne metody – złożone podejście do problemu

Do dyspozycji pacjentów pozostają nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz pomocnicze usprawniające proces leczenia i tworzenia uzupełnień protetycznych. Przy zabiegach implantologicznych stosuje się tomografię komputerową aby ocenić stan kości i odpowiednio dobrać metodę leczenia. W późniejszym etapie leczenia dużą pomocą jest skaner wewnątrzustny do pobierania wycisków. Jest to metoda bardziej dokładna i komfortowa dla pacjenta ponieważ cały proces wycisku przebiega cyfrowo.Szeroki wachlarz usług i najlepsi specjaliści Obok usług z zakresu implantologii na najwyższym poziomie w ofercie można znaleźć także specjalistów z innych dziedzin. Zaliczają się do nich m.in. ginekologia iendokrynologia, dermatologia, neurologia, urologia. Na miejscu znajduje się również punkt poboru materiałów do badań – które mogą być przeprowadzane bez długiego oczekiwania. Pogłębiona diagnostyka stanowi podstawę wzorowo wykonanej usługi medycznej.

Warto zauważyć, że zabiegi – także te uzupełniające – są przeprowadzane w całości przez kadrę centrum medycznego – nie angażuje się żadnych podwykonawców. Warto zapoznać się z bogatą ofertą Centrum Medycznego Danea – zwłaszcza w zakresie implantologii i stomatologii, ale nie ograniczając się do tych obszarów. Opieka zdrowotna może być w Polsce na światowym poziomie – dzięki kompetentnym specjalistom oraz zaawansowanemu zapleczu technologicznemu. Można się o tym przekonać w Bielsku-Białej.