bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 marca 2021
  • wyświetleń: 6101

[FOTO] Autobus PKM Czechowice-Dziedzice wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie

Do wypadku autobusu komunikacji miejskiej doszło we wtorek, 16 marca chwilę przed godziną 4.30 przy skrzyżowaniu ulic Węglowej i Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Jedna osoba została poszkodowana - to kobieta będąca pasażerką autobusu, która została odwieziona do szpitala. Konieczna okazała się dłuższa hospitalizacja (poważny uraz głowy). Na miejscu pracowali policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają przyczyny wypadku. Wiadomo, że 36-letni kierowca był trzeźwy. Nie wiadomo czemu autobus znalazł się poza drogą.

W związku z akcją pomocy drogowej na liniach VII obsługiwanych przez PKM oraz 50 MZK Bielsko-Biała występowały opóźnienia w kursowaniu autobusów. Z utrudnieniami musieli się liczyć także kierowcy przejeżdżający przez północną część Czechowic-Dziedzic. Droga została odblokowana przed godziną 10.00.

Autobus PKM Czechowice-Dziedzice wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.