bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 marca 2021
  • wyświetleń: 2482

[ZDJĘCIA] Bardzo niespokojny wieczór na bielskich drogach

Piątkowy wieczór nie należał do spokojnych na drogach. W krótkim odstępie czasu doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których niezbędna była interwencja pogotowia ratunkowego.

O godzinie 21.44 do służb wpłynęło zgłoszenie o potraceniu rowerzysty na ulicy Żywieckiej (rejon firmy Spomet). Kobieta kierująca Peugeotem wyjeżdżając z terenu parkingu potrąciła rowerzystę, który jechał chodnikiem od strony stadionu. Mężczyzna solidnie się poobijał. Zaledwie 5 minut później wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów. Tam autobus zderzył się z samochodem osobowym.

W pierwszym zdarzeniu zakończyło się na mandacie dla kierującej Peugeotem i pouczeniu dla rowerzysty, który nieprawidłowo poruszał się chodnikiem. W drugim zdarzeniu zawinił kierowca autobusu, który wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Kierowca Nissana, który wyjeżdżał z ulicy Legionów został przebadany przez ratowników i na szczęście nic groźnego mu się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny, a sprawa także zakończyła się mandatem karnym.

Bardzo niespokojny wieczór na bielskich drogach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.