bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 8522

[FOTO] Nieudana próba ominięcia psa. Samochód roztrzaskany na słupie...

Do zdarzenia doszło w czwartek, 1 kwietnia około godziny 17.00 w Międzyrzeczu Dolnym na ulicy Ligockiej. Kierujący samochodem marki Volvo uderzył w latarnię. Na miejsce w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego zadysponowano lokalną jednostkę OSP, dwa zastępy z JRG-2 w Bielsku-Białej i patrol drogówki. Na przyjazd karetki nie było szans - nie było wolnych zespołów ratownictwa medycznego.

Na miejsce zdarzenia najechali policjanci SPP, którzy zabezpieczyli teren i dokonali rozpoznania. Okazało się, że 75-letni kierowca nie doznał poważnych obrażeń i w gruncie rzeczy jest tylko lekko poobijany. Nie potrzebował pilnej pomocy medycznej. Jak się okazało, kierowca próbował ominąć psa, który wbiegł na jezdnię. Zwierzę w prawdzie nie ucierpiało, ale 75-latek stracił panowanie nad kierownicą, wpadł do rowu i uderzył w słup.

Utrudnienia trwały około godzinę. Zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Nieudana próba ominięcia psa · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.