bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

 • 28 kwietnia 2021
 • wyświetleń: 571

Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek – nowy sklep Carstyle otwarty!

Materiał partnera:

Dbanie o własny samochód to dla niektórych osób sprawa nadrzędna. I słusznie, ponieważ ma to wpływ nie tylko na wygląd i estetykę pojazdu, ale także na bezpieczeństwo pasażerów. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie prezentuje nowy sklep internetowy Carstyle – multimedialny asystent wyboru najlepszych produktów do auto detailingu i najwyższej jakości dywaników samochodowych. Co przygotował dla swoich klientów na wielkie otwarcie?

[h]Nowa definicja auto detailingu[\h]

Dla miłośników czterech kółek to prawdziwa produktowa gratka! Oprócz satysfakcji z zakupów,Carstyleoferuje swoim klientom o wiele więcej, niż tylko najlepsze produkty!

 • Najnowsze premiery światowych marek
 • Asystenta sprzedaży, który doradzi na każdym etapie zakupu
 • Forum, na którym inni klienci dzielą się opiniami o produktach
 • Duży wybór sposobów wysyłki
 • Vouchery prezentowe oraz ciekawe boxy z zestawami kosmetyków, dopasowane do umiejętności kupującego
 • Vouchery prezentowe
 • Konkursy z ciekawymi nagrodami


Wszystko po to, żeby pokazać klientom, jak przyjemne może być kompleksowe dbanie o swój samochód, przy jednoczesnej poprawie komfortu jazdy.

[h]Dywaniki do samochodu idealnie dopasowane – najlepszy sklep detailingowy w Polsce[\h]

Czym może zaskoczyć sklep detailingowy, którego flagowym produktem sądywaniki samochodoweznanych i cenionych marek ?Carstyle, jako jeden z nielicznych sklepów internetowych, oferuje klientom możliwość dopasowania kompletu dywaników do marki, modelu, a nawet serii pojazdu, a wyjątkowych przypadkach także rodzaju nadwozia. Dywaniki skrojone na miarę od marekFrogumczyGeyer&Hosayato nowy standard w Twoim samochodzie. Jakie funkcje posiadają dywaniki, które znajdziesz w Carstyle?

 • Ich wyjątkowa struktura oraz najwyższej jakości materiał gumowy chroni wykładzinę przed zabrudzeniami.
 • Posiadają antypoślizgową powierzchnię, która zapobiega przesuwaniu się dywanika w trakcie jazdy – ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podróżowania.
 • Są idealnie dopasowane do podłogi, dzięki temu otrzymujesz produkt dedykowany wyłącznie Tobie.
 • Są wzmocnione w newralgicznych miejscach, dlatego ich odporność na uszkodzenia jest naprawdę wysoka, dzięki temu służą przez wiele lat.
 • Ich podwyższone krawędzie chronią wykładzinę przed przedostawaniem się zabrudzeń poza dywanik.
 • Są elastyczne, lecz nie tworzą lejka przy wyciąganiu ich z pojazdu – nie ma obawy, że zanieczyszczenia przedostaną się na tapicerkę.


Dywaniki znanych i cenionych producentów, świetnej jakości i w przystępnych cenach znajdziesz na Carstyle.pl

[h]Dbanie o samochód z kosmetykami najlepszych marek[\h]

Carstyle ma w swojej ofercie także najlepsze kosmetyki detailingowe, wielu znanych i cenionych marek –RR CustomsczySoft 99. Znajdziesz tam m.in. szampony, aktywne piany, quick detailery, preparaty do czyszczenia plastików oraz tapicerki, kosmetyki uniwersalne do wielu powierzchni, odtłuszczacze, a także różnego rodzaju woski do poprawy wyglądu lakieru. Wszystkie te produkty są dokładnie opisane w karcie produktu, która jest czytelna i przejrzysta. Kosmetyki podzielone są na odpowiednie kategorie, które opisują przeznaczenie każdej z nich. Dzięki temu każdy pasjonat detailingu znajdzie produkty odpowiadające jego potrzebom.

Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek – nowy sklep Carstyle otwarty


Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek – nowy sklep Carstyle otwarty


Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek – nowy sklep Carstyle otwarty