bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4283

Nocny pościg za nastolatkiem z narkotykami

W środę tuż przed 4 nad ranem policjanci z Komisariatu Policji w Jasienicy patrolowali okolicę Międzyrzecza Dolnego. W rejonie niskoemisyjnej strefy ekonomicznej zauważyli osobową Hondę, której kierujący na widok policyjnego radiowozu zawrócił i zaczął się oddalać, gwałtownie przyspieszając.

Stróże prawa postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, w tym celu dając stosowne sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Kierowca Hondy nie zatrzymał się jednak, tylko zdecydowanie przyspieszył, próbując uciec policjantom. Patrol rozpoczął pościg, powiadamiając dyżurnego komisariatu o tym fakcie i kierunku ucieczki hondy. Stróże prawa po kilku minutach skutecznie zatrzymali osobówkę, uniemożliwiając jej dalszą jazdę, a kierowcy pieszą ucieczkę. Wtedy za kierownicą rozpoznali 19-latka, którego ponad tydzień temu zatrzymali za posiadanie narkotyków. Jak się chwilę później okazało, powodem ucieczki było to, że miał przy sobie marihuanę i amfetaminę, które znaleźli podczas jego przeszukania. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 19-letni mieszkaniec Bielska-Białej trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do komisariatu w Jasienicy, gdzie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i niezatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej. Za wszystkie występki grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Nocny pościg za nastolatkiem z narkotykami
fot. KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.