bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 13647

Kierowca Audi A6 potrącił policjanta. Sprawca zatrzymany!

W czwartek, 29 kwietnia około godziny 15.20 policjanci pełniący służbę na terenie Rycerki (pow. żywiecki) zatrzymali do kontroli samochód marki Audi A6. W pewnym momencie kierowca tego pojazdu ruszył, doprowadzając do potrącenia policjanta i uciekł z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany to funkcjonariusz z 5-letnim stażem. Na szczęście jego obrażenia nie są poważne. Na terenie pow. żywieckiego zorganizowano punkty blokadowe i kontrolowano przejeżdżające pojazdy. Działania najprawdopobniej nie przyniosły pożądanego rezultatu, bowiem jak informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z żywieckiej komendy, sprawca tego czynu nie został jeszcze ujęty. Trwają czynności zmierzającego do jego zatrzymania. Ze względu na dobro śledztwa na ten moment nie są ujawniane żadne inne informacje.

Aktualizacja 20:00 - Funkcjonariuszom udało się ustalić personalia kierującego. 34-letni mieszkaniec pow. żywieckiego został zatrzymany w masywie leśnym w pobliżu przysiółka Oźna na Żywiecczyźnie. Został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym. W piątek zostaną przeprowadzone czynności procesowe. Motywy jego działania nie są znane. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną ucieczki mógł być m.in. stan nietrzeźwości mężczyzny.Kierowca Audi A6 potrącił policjanta
fot. Bielskie Drogi (archiwum)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.