bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 maja 2021
  • wyświetleń: 3046

Jawiszowice. Motocyklista uderzył w ogrodzenie. Dzięki jednemu z kierowców w porę otrzymał pomoc

W nocy z 16/17 maja 2021 o godzinie 1.05 w Jawiszowicach doszło do wypadku drogowego w którymranny został motocyklista. Szybka reakcja służb ratunkowych była możliwa dzięki kierowcy, który widzącleżący na ulicy motor natychmiast odnalazł motocyklistę i wezwał pomoc.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 32–letni mieszkaniec powiatu bielskiegojadąc motocyklem marki Kawasaki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z jezdnii uderzył w ogrodzenie posesji. Po zderzeniu motocykl przemieścił się ponownie na jezdnię, natomiast ranny motocyklista pozostał pod płotem, gdzie został znaleziony przez kierowcę.

W wyniku zdarzenia motocyklista doznał złamania miednicy, złamania nogi oraz ogólnych potłuczeń.Został przewieziony w stanie przytomnym przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu i narkotyków, więc została mu pobrana do badań krew.

Jawiszowice
fot. KPP Oświęcim


Jawiszowice
fot. KPP Oświęcim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.