bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 maja 2021
  • wyświetleń: 2448

[FOTO] Ciągnik siodłowy wylądował w barierkach na "popularnym zakręcie"

W poniedziałek, 17 maja około godziny 9.50 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy z naczepą uderzył w bariery energochłonne i częściowo zablokował obwodnicę.

Kierowca ciągnika siodłowego nie odniósł żadnych obrażeń. Doszło również do wycieku ropy, którą przepompowała straż pożarna. Prawy pas w kierunku Żywca był zablokowany. Na miejsce zdarzenia około godziny 10.45 dotarła pomoc drogowa. Przez moment droga była zablokowana (na czas prostowania zestawu i zawracania holownika).

W rejonie tej kolizji doszło też do innych zdarzeń drogowych. Na pasie w kierunku Żywca, przed zwężeniem wprowadzonym w związku z kolizją ciągnika siodłowego z naczepą, doszło do zderzenia osobowego Volkswagena oraz ciężarowej Scanii. Ponadto na pasie w kierunku Cieszyna samochód osobowy wylądował w barierkach. Nikomu nic się nie stało.

Ciągnik siodłowy wylądował w barierkach na "popularnym zakręcie" · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.