bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 14425

[WAŻNE] Rusza remont drogi wzdłuż j. Międzybrodzkiego i j. Żywieckiego. Szykują się duże utrudnienia!

W czwartek, 10 czerwca br. o godz. 12.00 zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu na drodze wojewódzkiej nr 948. Na odcinku Kobiernice (skrzyżowanie z DK 52) – Oczków (skrzyżowanie z DW 946) droga będzie zamknięta dla ruchu tranzytowego. Ruch pojazdów odbywać się będzie objazdem: przez DK-52, S-1 (Bielsko Biała-Żywiec), DW946 (Żywiec – Oczków).

Skrzyżowania i punkty węzłowe na trasie objazdu, zostaną oznakowane zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.

Jednocześnie, na odcinku od skrzyżowania DW 948 z ulicami Banasia i Bielską w Międzybrodziu Bialskim do skrzyżowania DW 948 z ul. Beskidzką w Międzybrodziu Żywieckim dopuszczony będzie warunkowo ruch pojazdów budowy, ruch pojazdów lokalnej komunikacji zbiorowej oraz dojazd do posesji przy ulicach: Szlak, Kamieniec, Wypoczynkowa, Sportowa, Strażacka, Miodowa, Kotelnica, Wiosenna, Orionistów, Gajni i Toczków i Żywieckiej.

Kierowcy pozostałych pojazdów skorzystają z objazdu: od skrzyżowania DW 948 z ul. Bielską w Międzybrodziu Bialskim, przez ulice Bielską, Górską (przeł. Przegibek), Żywiecką do drogi S-1 i dalej przez S-1 do węzła Żywiec, następnie przez zjazd S-1, DW946 i DW948 w kierunku skrzyżowania DW948 z ul. Beskidzką w Międzybrodziu Żywieckim.

Lider konsorcjum wykonawczego, firma Strabag informuje także, że na planowanym do zamknięcia odcinku od Międzybrodzia Bialskiego Do Żywieckiego „w pierwszym etapie będą realizowane roboty związane m.in. z niezbędną wycinką kolidujących drzew, roboty mostowe na obiekcie nad Suchym Potokiem w m. Międzybrodzie Bialskie.” Obiekt ten zostanie rozebrany, a ruch będzie odbywał się wahadłowo mostem tymczasowym.

[WAŻNE] Rusza remont drogi wzdłuż j
fot. ZDW Katowice


[WAŻNE] Rusza remont drogi wzdłuż j
fot. ZDW Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.