bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 czerwca 2021
  • wyświetleń: 6287

[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do kolizji. Były duże utrudnienia!

W środę, 9 czerwca około godziny 13.20 na ul. Akacjowej w Jasienicy doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Ta ulica to łącznik dwóch części ulicy Strumieńskiej, które rozdziela droga ekspresowa S-52. Kolizja spowodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu i gigantyczne korki w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego. Sprawca był kompletnie pijany.

Reklama

Z ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierowca Alfy Romeo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Fiatem, którym kierowała 45-letnia kobieta. Nie ma się co dziwić, że kierowca Alfy Romeo miał problem z utrzymaniem toru jazdy. Wynik badania trzeźwości to ok. 3,4 promila!

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kobieta kierująca Fiatem odniosła niegroźne obrażenia ciała. Przez blisko dwie godziny pod drogą ekspresową S-52 występowały utrudnienia w ruchu (przez jakiś czas droga była zupełnie nieprzejezdna). Ulica Akacjowa to bardzo obciążony ruchem łącznik i cała okolica stanęła w gigantycznych korkach. Problemy były nie tylko na S-52, ale także na ulicy Strumieńskiej, Międzyrzeckiej i Cieszyńskiej. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie, gdzie zapadanie decyzja co do kary dla kompletnie pijanego sprawcy kolizji.

Pijany kierowca doprowadził do kolizji · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.